Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kudy do toho: dárky pro šéfy, přívěsek na klíče anděl i vyvolení dárky. Stojí za zamyšlení

9. 5. 2014

Hodně líbivé a žádané bývají na trhu produkty od Disney. Disney figurky, jichž je spousta, jsou známé zejména díky animovaným pohádkám. Úsměv určitě přinese jakýkoliv produkt s Disney motivem, ať už se jedná o různé hračky nebo různé produkty určené k zábavě, ale i batohy pro školáky, povlečení, koberce, sluneční clony, školní pomůcky či ošacení. Se všelijakými Disney figurkami v nabídce získáme mraky věcí pro nejmenší děti, pro dívky i pro hochy, dětské kočárky, společenské hry, auta či např. kosmetické produkty pro děti. Děvčata zcela jistě rozradostní parfém od Disney. S tím souvisí i přívěšky na klíče pro dva.

Skvělým tipem na originální dárek je Fizzy Moon medvídek. Pomocí něj lze předat i nápaditý vzkaz pro jakoukoliv příležitost. Jedná se o rozkošného plyšového méďu s růžovoučkým knoflíčkem na bříšku. Dárkové předměty s Fizzy Moon medvídkem vždy rozradostní. Jako dárek lze předat např. plyšového méďu nebo i např. hrneček, magnety, sněžítka, svíce a tyto všechny předměty vždy s nějakým vzkazem pro jakoukoliv osobu nebo s věnováním k jakékoliv příležitosti.To je všechno. Dál jsem chtěl psát o jako dárkové předměty klíčenky, víla v dárkové taštičce ale ještě taky lego chima hračky
https://cs.wikipedia.org/wiki/Hello_Kitty nebo https://cs.wikipedia.org/wiki/ply%c5%a1%c3%a1k

V současnosti málokterá holčička nemiluje doplňky módního stylu a oblečení s kreslenou kočičkou bílé barvy známou pod jménem Hello Kitty. Na uchu má mašličku a objevila se už před mnoha lety. Nejprve se objevila na plastové taštičce na mince díky japonské návrhářce. Kočička Hello Kitty je velmi oblíbená na celém světě. Mezi produkty s touto bílou kočičkou se objevují například panenky, samolepy, školní pomůcky, nádobíčko, hračky, ale samozřejmě také oděvy a všelijaké doplňky. S obrázky bílé kočičky bylo vytvořeno i velké množství knížek nebo kreslených seriálů. Různé výrobky s kočičkou Hello Kitty jsou produkovány nejenom pro malé holčičky, ale také v provedení dámském.Příště napíšu článek vánoční dárek 2011.

Spoustu produktů, jež jsou určený pro volnočasové aktivity, a to dětem i dospělým, dodává na náš trh spol. CORFIX. Mezi nabízeným zbožím jsou samolepy a kartičky, různé hry, jak deskové, tak i logické, výrobky Revell, RC modely, produkty Bella Sara - hračky a karty, a plno jiných výrobků. Hodně populárním koníčkem je také činnost sběratelská. Corfix má v nabídce proto i spoustu produktů pro sběratele. Mezi hračkami děcka najdou třeba skládací sady, soupravy k vyrábění šperků, různé postavičky, puzzle, pro všechny věkové kategorie se najdou mezi nabízeným zbožím různé zábavné hry, karty, skládačky. Corfix má také v nabídce plno kostek a spoustu jiných maličkostí. Například kovové přívěsky na klíče, dobrý dárek praha hrdlořezy českobrodská nebo např. dárkový poukaz kladno. V nabídce hraček je velmi oblíbený plyšový medvěd zvaný My to you. Ve vesničce se ničil rodinný dům. Mezi nechtěnými věcmi, jež se vyhodily, se nacházel také malý medvídek hnědé barvy. Válel se tam dlouho mezi matracemi a z důvodu špatného studeného počasí zšednul a nos se mu zbarvil do modra. Jednoho dne jej uviděla holčina, velmi si ho oblíbila, vzala si jej domů a medvídka museli doma umýt a spravit mu dírky pomocí záplat. Pojmenovala jej Tatty Teddy. Spoustu radosti a úsměvů teď My to you medvídek roznáší lidem pomocí dárkových předmětů, jeho obdivovatelé jej najdou například na hrnku, přívěsku pro klíče, na taškách, pomůckách pro školáčky, objednat si mohou třeba i lůžkoviny, bačkory, fotorámečky, pohledy s přáním a mnoho jiných věcí. Již existuje spoustu plyš. kamarádů zobrazující různá zvířátka s modrými nosy. I ti mají na sobě milé záplaty, jež zaručí jejich originální podobu. Dalo by se pokračovat třeba hračky pro děti 2 roky nebo i nejlevnější dárky. Nebo taky ne:)

https://www.facebook.com/pages/TY-Beanie-Boos/155619531181596;http://www.youtube.com/watch?v=xfxj4pvh8fa

tipy na dárky pro dva